U12 (Årgang 08)

Hvis man er interesseret, så er der åben for tilgang af spillere. Kontakt trænere på nedenstående mail eller telefon.

Træner-stab:

 Navn:          Mail-adresser:   Telefon:
Michael Baltersen

   mijb@novonordisk.com

   27145562
Nickie Axdal Pedersen

   nickieaxdal@hotmail.com

   20242629
Christian Sørensen   chrckks@gmail.com    24489466
Bo Hansen    61717257
Henrik Bach    21216787
Jesper Morell    20986352
Lars Kirkegaard    30139443
Magnus Sørensen  


Træningstider 2018:

Se under "Træningstider" her på hjemmesiden

Aktiviteter:

DBU Række SU Tryk her

DBU Række 2 Tryk her

DBU Række 3 Tryk her

DBU Række 4 Tryk her

 
 

Sponsor


Sponsorer

Kampe


22-09 2019 Kl. 11:30
Kr. Værløse IF - BK Friheden (1)
U12 4 8m (08) EfterårPulje 2 Sandet St
23-09 2019 Kl. 17:30
Orient GI - BK Friheden (2)
U12 4 8m (08) EfterårPulje 3 Islev Skole
24-09 2019 Kl. 17:30
BK Friheden (1) - Albertslund IF
U12 4 8m (08) EfterårPulje 2 (Hjemme Langhøj)
24-09 2019 Kl. 17:30
BK Friheden (2) - Ishøj IF
U12 4 8m (08) EfterårPulje 3 (Hjemme Langhøj)
28-09 2019 Kl. 12:00
Måløv BK - BK Friheden
U12 SU 8m (08) EfterårPulje 2 Måløv IP
28-09 2019 Kl. 10:00
Solrød FC - BK Friheden
U12 2 8m (08) EfterårPulje 4 Solrød IC
01-10 2019 Kl. 17:30
Vallensbæk IF - BK Friheden
U12 1 8m (08) EfterårPulje 2 Vallensbæk IC
03-10 2019 Kl. 17:15
Gladsaxe-Hero BK - BK Friheden (1)
U12 4 8m (08) EfterårPulje 2 Gladsaxe St
05-10 2019 Kl. 13:00
BK Friheden - Ishøj IF
U12 SU 8m (08) EfterårPulje 2 (Hjemme)
05-10 2019 Kl. 12:00
Brøndbyernes IF - BK Friheden (2)
U12 4 8m (08) EfterårPulje 3 Brøndby St
06-10 2019 Kl. 11:30
Næstved I.F. - BK Friheden
U12 SU 8m (08) EfterårPulje 2 Næstved IF Fodbold IA
06-10 2019 Kl. 11:00
BK Friheden - Holbæk B&I
U12 1 8m (08) EfterårPulje 2 (Hjemme)
06-10 2019 Kl. 12:00
BK Friheden - BK Avarta
U12 2 8m (08) EfterårPulje 4 (Hjemme)
12-10 2019 Kl. 11:30
Ballerup BK - BK Friheden
U12 1 8m (08) EfterårPulje 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
12-10 2019 Kl. 10:00
Brøndbyernes IF - BK Friheden
U12 2 8m (08) EfterårPulje 4 Brøndby St
12-10 2019 Kl. 11:00
BK Friheden (1) - Brede IF
U12 4 8m (08) EfterårPulje 2 (Hjemme)
12-10 2019 Kl. 13:00
BK Friheden (2) - Albertslund BS 72
U12 4 8m (08) EfterårPulje 3 (Hjemme)